Sıkça Sorulan Sorular

En sık sorulan soruları bir sayfada toplayıp, sizler için cevapladık..

Organik hit hizmeti nedir?

Organik hit hizmeti, websitenizi belirlediğiniz anahtar kelimeler üzerinden sitenize giriş yapan ziyaretçilerin aslında bir tanımıdır. Siparişte belirtmiş olduğunuz kelimeleri Google’da aratarak sitenize kullanıcı girişleri olmaktadır.

Backlink hizmeti nedir?

Backlink hizmeti, bizlere vermiş olduğunuz siteniz ve anahtar kelimelerinize farklı siteler üzerinden link alınmasıdır. Google sizin sitenizin linklerini farklı sitelerde görmeye başladıkça sizin sitenizin önemli bir site olduğunu düşünüp sitenizi yükseltmeye başlar.

Organik hitin siteme ne faydası olur?

Bu hizmetimizle sitenizin ziyaretçi trafiğini yükseltip, Google botlarının sayfanızı daha fazla ziyaret etmelerini sağlayarak, zamanla anahtar kelimelerinizde yükseliş elde etmenizi sağlar.

Bu hizmetlerin siteme bir zararı olur mu?

Yaptığımız çalışmalar tamamen doğal yollarla yapılan çalışmalardır. Bu sebeple sitenize herhangi bir zararı olmaz.

Herhangi bir şey bilmeme gerek var mı?

Hayır, yaptığımız çalışmaların tamamını uzman arkadaşlarımız gerçekleştiriyor. Sizin sadece site üzerinden sipariş vermeniz yeterlidir. Gerisini biz hallediyoruz 🙂

Ziyaretçiler gerçek mi yoksa sahte mi?

Ziyaretçilerimiz kendi exchange sistemi üzerinden sitenize yönlendirdiğimiz gerçek kullanıcılardır. Site içi dolaşım sağlamaktadırlar.

Çalışmalar günlük mü yoksa aylık mı?

Organik hit paketlerimizde yapılan çalışmalar Aylık, backlink paketlerinde yapılan çalışmalar ise tek seferliktir.

Nasıl sipariş verebilirim?

Çok basit, almak istediğiniz hizmet için fiyatlandırma bölümüne girin. Ardından çıkan fiyat listesinden bütçenize uygun paketi seçin ve ilerleyin. Sizden istenilen bilgileri girip siparişi onaylamanız yeterlidir.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Vermiş olduğunuz siparişten sonra karşınıza ödeme adımları çıkacaktır. Ödeme yönteminizi seçip devam edebilirsiniz. Bilgiler karşınıza çıkacaktır.

Ödeme yöntemleri neler?

Hitoloji olarak ödeme yöntemleri konusunda oldukça esnek davranmaya çalışıyoruz. Havale/EFT, Kredi Kartı İle Ödeme, Papara ve Kripto Paralar ile ödeme alıyoruz.

Ödeme sonrası ne yapmalıyım?

Eğer ödemeyi Havale/EFT, Papara veya Kripto para ile yaptıysanız ödeme bildirimi yapmanız gerekmektedir, yoksa siparişiniz işleme alınmaz. Kredi kartı ile ödeme yaptıysanız bir şey yapmanıza gerek yoktur. Siparişiniz otomatik olarak işleme alınacaktır.

Siparişim ne zaman başlar?

Siparişler ödeme onayının alınmasının ardından en geç 24 saat içinde aktif olmaktadır. Organik hit işlemleri için gönderimler 24 saat içinde başlar, Backlink çalışmaları için ise belirtilen süre içinde işlemler tamamlanıp raporlama yapılır.

Siparişim uzun süredir beklemede gözüküyor?

Bu durum siparişinizde bir sorun olabileceğini göstermektedir. Eğer 24 saatin ardından siparişiniz halen ‘Beklemede’ olarak gözüküyorsa en kısa sürede bizimle iletişime geçmelisiniz.